Підручники 7 клас для школи онлайн

Випускники шостих класів не складають іспитів і не мають вибирати нову школу – вони спокійно продовжують навчання у відомому закладі. Також підручники для 7 класу початкової школи є наступними частинами відомої учням серії, що однозначно полегшує навчання. На порталі онлайн підручників knig.com.ua ви знайдете книги практично з усіх предметів на цьому етапі навчання.

7 клас

Підручники для школи 7 клас

Усі книжки, які надає для ознайомлення портал knig.com.ua до 7 класу школи, відповідають новій базовій програмі НУШ. До вашої уваги видання з таких предметів: українська мова, математика, історія, біологія, географія, інформатика та інші. В наявності також фахові видання іноземними мовами: англійською, німецькою та іспанською. У нас ви знайдете не лише підручники для 7 класу початкової школи, а й робочі зошити та збірники завдань, хрестоматії, повторення та багато іншого.

Мова

Найголовніша мова, яку вивчає семикласник, це, звичайно, українська. Підручники для 7 класу дають можливість літературно-культурологічної та мовної освіти, вчать створювати висловлювання, а також посилаються на матеріал для читання. Крім того, учні також вивчають сучасні іноземні мови. Найпопулярнішими є англійська, німецька та іспанська. У підручниках, підготовлених для 7 класу, акцент зроблено на вивченні мовних засобів, розумінні, створенні, опрацюванні висловлювань і реагуванні на них.

Природознавство

Математика, фізика, хімія, біологія – завдяки сучасним підручникам для 7 класу школи вивчення цих предметів стане задоволенням! Складні завдання, збагачені барвистою інфографікою, привабливими фотографіями, чіткими діаграмами та таблицями, набагато легше вивчати. Розумінню описаних явищ сприяють також звернення до повсякденного життя та детальні описи переживань. Найкращі книжки для 7 класу чекають на knig.com.ua.

Підручники 7 клас - суспільствознавство

Слов'янські племена, їх життя та розвиток, Русь-Україна, Галицько-Волинське князівство та ще багато всього цікавого та захоплюючого ви дізнаєтесь і історії та вступу до історії України. Географічні знання також необхідні для кращого розуміння минулого - і майбутнього. 7-класники знайомляться з природним середовищем України, соціально-економічним становищем, взаємозв’язками між елементами географічного середовища, а також своїм регіоном, своєю «малою батьківщиною». Звичайно, всі ці питання привабливо представлені в кращих підручниках 7 класу початкової школи.