Підручники 10 клас для школи онлайн

Підручники для 10 класу середньої школи ​​- всі необхідні книги для 10 класу в онлайн форматі в одному місці. Абсолютно безкоштовно для ознайомлення з можливістю скачати в форматі pdf!
Світ не стоїть на місці, наука і освітні технології теж, тому постійно виникає необхідність розробки нової основної навчальної програми та підручників. На сайті knig.com.ua ви знайдете найновіші видання  підручників і книг для 10-го класу середньої школи України. Ми пропонуємо підручники з найважливіших шкільних предметів: гуманітарні науки, природознавство, суспільствознавство, іноземні мови. До вашої уваги книжки для 10 класу від найбільших видавництв країни, таких як  Генеза, Ранок, Підручники і посібники та інші.

Електронні книжки та підручники для 10 класу в онлайн форматі

Підручники та книжки для 10 класу

Десятий рік у середній школі – це не жарт. Випускні екзамени стають дедалі ближчими, тому навчання більше не можна відкладати, адже отримані знання вплинуть на результати атестації та вступ до омріяного ВНЗ.
У нашій пропозиції ви знайдете найнеобхідніші підручники для 10 класу середньої школи та необхідні допоміжні матеріали, які урізноманітнюють навчання та дозволять опановувати предмети у практичній площині. Підручники різних типів до 10-го класу середньої школи відповідають профілям окремих класів старшої школи: гуманітарний, математичний і фізико-біолого-хімічний. Підручники підготовлені відповідно до новітніх базових навчальних програм на базовому та розширеному рівнях залежно від профілю та рівня навчання.

В чому перевага онлайн підручників для 10 класу на knig.com.ua?

  • зручний візуальний формат подання книги чи підручника. Ви начебто гортаєте звичайне паперове видання, перегортаючи аркуші, переходячи відразу до потрібної сторінки.
  • цілодобова доступність;
  • можливість скачати книжку, просто натиснувши стрілочку у верхньому лівому кутку підручника.

Розпочніть підготовку до ЗНО та майбутніх екзаменів вже зараз, виберіть відповідні навчальні матеріали відповідно до останньої основної навчальної програми. В категорії Підручники та книги для 10 класу ви знайдете всі необхідні вам видання навіть з таких дещо екзотичних дисциплін, як Креслення, Екологія чи Чеська мова.
Успіхів у навчанні!